Gol tehnologija spasila United! Iščupali se bez Ronalda u 93.

Derbi utakmica 13. kola engleske Premier lige završila je bez pobjednika, na Stamford Bridgeu su nogometaši Chelseaja i Manchester Uniteda odigrali 1-1.

Žestoka utakmica u kojoj su obje momčadi imale nekoliko dobrih prilika odlučivala se u samoj završnici. Chelsea, suparnik Dinama u skupini E Lige prvaka, poveo je u 87. minuti. McTominay je u svom šesnaestercu napravio prekršaj na Broji, a siguran je s bijele točke bio Jorginho.

Inače, nekoliko minuta prije jedanaesterca Chelsea je bio blizu vodstva, ali je Chalobah pogodio gredu.

Premda je Chelsea došao na prag pobjede u 94. minuti su gosti iz Manchestera izjednačili. Casemiro je pucao glavom, a golman Chelseaja Kepa je dodirnuo loptu, pogurnuo je prema stativi, a ona se odbila točno toliko da za centimetar u kompletnom obujmu pređe golmansku liniju za konačnu podjelu bodova.

Kako je pogodak izgledao u gol tehnologiji pogledajte OVDJE,  a video u realnom vremenu OVDJE

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić je u igru za Chelsea ušao u 36. minuti umjesto Cucurelle.

Oba su sastava ostala na svojim dosadašnjim pozicijama, Chelsea je četvrti, a Manchester United peti te ih razdvaja jedan bod.

U nedjelju se sastaju Aston Villa - Brentford, Leeds - Fulham, Southampton - Arsenal, Wolverhampton - Leicester i Tottenham - Newcastle, dok kolo završava u ponedjeljak ogledom West Ham - Bournemouth.