Duel se nastavlja: Nestorovski i Kiš zabili, remi u Zaprešiću...

DRUGA LIGA Inter i Gorica odigrali su 1-1 u Zaprešiću u 6. kolu. Nestorovski i Kiš zabili su po gol. Obojica igrača su na vrhu strijelaca druge lige s po sedam golova...

Inter i Gorica u Zaprešiću su odigrali 1-1 u utakmici Druge HNL. Bio je to duel dvojice najboljih napadača druge lige, Tomislava Kiša iz Gorice i Ilije Nestorovskog iz zaprešičke momčadi.

Obojica su zabila i duel za najboljeg napadača se nastavlja. Sad imaju po sedam golova svaki.

Poveli su gosti golom Tomislava Kiša u 27. minuti, a izjednačio je Ilija Nestorovski u 53. minuti utakmice.

Inter je na trećem mjestu s 13 bodova, a Gorica je petoplasirana momčad druge lige.