Engleska: Pobjeda Redsa, katastrofa Derby Countyja

Nogometaši Liverpoola su se mučili do 81. minute s Fulhamom na Anfieldu, a Derby County je primio čak pet golova od West Hama Uniteda

U subotnjim utakmicama 13. kola Premiershipa, Liverpool je pobijedio Fulham 2-0, Sunderland je remizirao s Newcastleom, a Derby County je primio čak pet golova od West Ham Uniteda.
Redsi su se mučili do 81. minute s Fulhamom na Anfieldu. I tad se ukazao mladi Španjolac Fernando Torres, koji postiže gol za 1-0. Pobjedu je potvrdio kapetan Steven Gerrard iz penala, koji je izborio Peter Crouch.
Lee Bowyer otvorio je golijadu West Hama protiv Derbyja (5-0). Bowyer je bio strijelac i za 2-0. Pobjedu su potvrdili Etherington (51.'), Solano (69.'), a Levis je u 55. minuti zabio autogol.
Nogometaši Sunderlanda poveli su preko Higginbothama (51.') protiv Newcastlea. Bod "svrakama" donosi Milner u 65. minuti.

REZULTATI 13. KOLA PREMIERLIGE:
Liverpool - Fulham 2-0, Sunderland - Newcastle 1-1, Derby County - West Ham United 0-5