EP vaterpolo: Srbija bolja od Hrvatske u polufinalu

Hrvatska juniorska reprezentacija do polufinala je bila neporažena, no preko Srbije nisu mogli. Utakmica je prelomljena u 2. i 3. četvrtini

Hrvatska juniorska vaterpolska reprezentacija zaustavljena je u polufinalu Europskog prvenstva koje se igra na Malti. Rezultatom 12-9 bolja je bila reprezentacija Srbije, koja je u dosadašnjem tijeku turnira bila neporažena. Do danas su savršen učinak imali i izabranici Ivana Asića. Nakon izjednačene prve četvrtine, koja je završila 3-3, Srbija je u sljedeće dvije otišla na nedostižnu razliku. U tih 16 minuta napravili su 6 razlike i naši mladi vaterpolisti u zadnjoj su dionici uspjeli tek smanjiti razliku. U finalu su Srbija i Mađarska, a Hrvatska će za broncu igrati s Grcima.