Erliću 90 minuta za Sassuolo

Sassuolo je pobjedom skočio na deveto mjesto s 15 bodova, dok je Verona na 19. s pet. Hrvatski reprezentativni stoper Martin Erlić dobio je žuti karton početkom drugog dijela

U dvoboju 11. kola Serie A Sassuolo  je kao domaćin svladao Hellas Veronu s 2-1.

Laurienté (32) i Frattesi (74) bili su strijelci za domaće, a Verona je vodila preko Ceccherinija (2).

Martin Erlić je igrao za domaće cijeli susret te požutio početkom drugog dijela. Sassuolo je pobjedom skočio na deveto mjesto s 15 bodova, dok je Verona na 19. s pet.

Nogometaši Sampdorije došli su do prve pobjede u sezoni svladavši u gostima Cremonese s 1-0.

Odlučujući pogodak na utakmici postigao je Gambijac Omar Colley u 78. minuti, a u 6. minuti napadač Cremonesea Nigerijac Dessers promašio je penal.

Sampdoria sa šest bodova zauzima 18. mjesto na tablici, a Cremonese, koji je sada jedini bez pobjede u Serie A, na posljednjem je, 20. mjestu s četiri boda.