Fantastični Ivica Zubac ostvario double double, Bojan ubacio 21

Bogdanović je bio najefikasniji igrač Detroita koji se solidno odupro prvoj momčadi Istoka Bostonu, ali nije mogao više od časnog poraza 111-99

Nakon što je propao njegov mogući trade u Dallas, Bojan Bogdanović potvrdio je da je u sjajnoj šuterskoj formi. Hrvatski košerkaš četvrti je put zaredom imao preko 20 koševa u utakmici Detroita. Ovaj put u domaćem porazu od Bostona 111-99.

Babo je za 33 minute ubacio 21 koš bez promašaja sa slobodnih bacanja (7/7), za dva je gađao 4/7, a za tricu 2/4. Imao je i tri skoka i jednu asistenciju.

Bio je najbolji strijelac svoje momčadi koja se zadržala na pristojnoj razlici od prve momčadi Istoka. Jayson Tatum zabio je 34 koša uz 11 skokova i šest asistencija, Derrick White dodao 23 uz sedam skokova i sedam asistencija.

LA Clippersi pobijedili su gostovanju kod Brooklyna 124-116, a u sastavu Netsa nije bilo Kyrieja Irvinga, za kojega se čeka službena potvrda prelaska u Maverickse.

BABO JE BIO U PLANOVIMA, ALI... Kakva razmjena u NBA-u! Velika zvijezda dolazi Luki Dončiću

Ivica Zubac bio je raspoložen, imao je double double s 19 koševa i 12 skokova u 30 minuta (slobodna 7/10, za dva 6/9). Ukrao je tri lopte, imao jedan blok i dvije asistencije.

POGLEDAJTE VIDEO:

Brooklynu nije pomoglo ni 47 koševa Cama Thomasa, a kod Clippersa je najviše ubacio Paul George, 29.

Dallas je bez ozlijeđenog Luke Dončića pobijedio Utah u gostima 124-111. Josh Green za pobjednike je ubacio 29, Jordan Clarkson kod Jazza 26.