Fener na korak do finala, a Roko Ukić zabio 14 koševa

Roko Leni Ukić je na parketu proveo nešto manje od 32 minute, što je iskoristio za 14 koševa, dva skoka i jednu asistenciju. Giriček opet nije igrao

Košarkaši Fenerbahčea stigli su korak do finala doigravanja turskog prvenstva. U drugoj su utakmici polufinala još jednom bili bolji od Banvita, ovaj put rezultatom 79-77. Momčad iz Istanbula je u posljednju četvrtinu ušla s deset poena zaostatka, ali je odlično odigranom zadnjom dionicom došla do važne pobjede u kojoj je od hrvatskih košarkaša ponovno sudjelovao samo Roko Leni Ukić, dok je Gordan Giriček još jednom bio prekobrojni stranac. Ukić je na parketu proveo nešto manje od 32 minute, što je iskoristio za 14 koševa (šut za dva poena 2-6, za tricu 2-5, slobodna bacanja 4-4), dva skoka i jednu asistenciju. S takvim je učinkom bio drugi strijelac svoje momčadi, bolji je od njega sa 17 poena bio samo Tarence Anthony Kinsey. Kod gostiju je sa 16 koševa najefikasniji bio Keith Simmons. Fenerbahçe vodi s 2-0 u seriji, a treću pobjedu, koja bi ga odvela u finale u kojem već čeka Efes Pilsen, tražit će u subotu u Bandirmi.