Genoa golom Olivere u 84. minuti 'srušila' Cagliari

U dvoboju dvaju najugodnijih iznenađenja ove sezone u talijanskome nogometnom prvenstvu Genoa je pobijedila Cagliari 1-0

Jedini je gol za Đenovljane u prvom susretu 28. kola zabio Urugvajac Olivera u 84. minuti, nakon ubacivanja Palladina s desne strane. Nepunu minutu ranije Diego Milito zatresao je gredu domaćeg vratara. Pobjedu je gostujućem sastavu, za koji je Ivan Jurić odradio svih devedeset minuta i zaradio žuti karton, olakšao domaći nogometaš Cossu, koji je zbog drugoga žutog kartona morao napustiti igru već u 40. minuti utakmice. Ovom su pobjedom Đenovljani prestigli, makar možda samo privremeno, Fiorentinu na četvrtom mjestu ljestvice. Cagliari je ostao na osmom.