Giroud je prvijenac proslavio poljupcem u usta suigrača?!

Napadač Montpelliera i 1. strijelac Le Championnata doveo je goste u vodstvo u 21. minuti, a za prvi gol u nacionalnom dresu odlučio je počastiti Debuchyja poljupcem

Francusku javnost zabavljala je tijekom četvrtka neobična proslava pogotka Oliviera Girouda, strijelca prvog pogotka u pobjedi ''tricolora'' protiv Njemačke (2-1), u prijateljskoj utakmici odigranoj u srijedu u Bremenu…

Napadač Montpelliera i prvi strijelac Le Championnata doveo je goste u vodstvo u 21. minuti, a za prvi gol u nacionalnom dresu odlučio je počastiti asistenta Mathieua Debuchyja poljupcem. A kako bi se drugačije Francuzi poljubili nego - francuski. Istina, Giroud se dan kasnije branio.

- Da, poljubio sam ga, ali ne u usta - poručio je Giroud, premda snimke i fotografije sugeriraju drugačije.