Goran Ljubojević: Precijenili smo Sarajevo!

Ne, nismo ih podcijenili. Naprotiv, precijenili smo ih! Krenuli smo s jednim napadačem, umjesto s dva, izjavio je napadač Racing Genka

Ne znam što bih rekao, još sam u šoku, ljutit i razočaran, kazao je Goran Ljubojević nakon što je njegov Genk senzacionalno izgubio (2-1) od Sarajeva kod kuće u pretkolu Lige prvaka. - Ne, nismo ih podcijenili. Naprotiv, precijenili smo ih! Krenuli smo s jednim napadačem, umjesto s dva. Primili smo glupi gol u trećoj minuti, izjednačili i iz kontre primili drugi - opisao je Goran. On je igrao zadnjih 20 minuta, a Bošnjak je igrao 90 minuta. - Šteta, bit će teško u uzvratu. A baš smo dogradili stadion, krenuli u Europu, sve uložili u ove dvije utakmice. Strašno!