Granada iznenadila Atletico i slavila na domaćem terenu

Šime Vrsaljko nije igrao zbog ozljede jagodične kosti, a njegova je momčad nakon poraza od Granade ostala na petom mjestu prvenstvene ljestvice s ukupno 29 bodova

U zaostaloj utakmici 9. kola španjolske La Lige Granada je na svom terenu iznenadila Atletico Madrid s 2-1, pa je prvak sve dalje od obrane titule.

POGLEDAJTE VIDEO: Šime Vrsaljko

Atletico je poveo već u 2. minuti golom Joaoa Felixa, no Granada je poravnala pogotkom Darwina Machisa (17). Pobjednički gol za Granadu postigao je Jorge Molina u 61. minuti susreta, a momčad Diega Simeonea nije smogla snage izjednačiti.

Šime Vrsaljko je izvan sastava zbog ozljede jagodične kosti.

Granada je sada 12. s 22 boda, a Atletico je ostao peti s 29 bodova čak 14 manje od Reala, koji večeras gostuje u Bilbaou.