Guardiola ostao bez Robbena i Ribéryja na neodređen period

Arjen Robben i Franck Ribéry neće nastupiti u prvenstvenoj utakmici Bayerna kod Werdera ovu subotu. Dvojac se ozlijedio u visokoj pobjedi Bavaraca nad Šahtarom

Bayern je skupo platio pobjedu nad Šahtarom, najveću u povijesti kluba u Ligi prvaka (7-0) u srijedu. Ozlijedila su mu se dvojica ponajboljih igrača, Nizozemac Arjen Robben i Francuz Franck Ribéry.

Bavarski klub potvrdio je na službenom profilu na Twitteru da će dvojac izostajati iz bundesligaškog gostovanja kod Werdera u Bremenu ovu subotu.

Arjen Robben izašao je iz igre nakon samo 19 minuta zbog ozljede butnog mišića, dok je Franck Ribéry napustio travnjak u 59. minuti poslije jednog udarca u gležanj. Obojica će s terena izbivati najmanje tjedan dana.

Najbolji strijelac Bayerna ove sezone upravo je Robben sa 17 golova, dok ih je Ribéry postigao pet.