Hajduk opet jako loš, Ante Šerić 'počastio' Međimurje

Hajduk je u Čakovec došao na krilima pobjede u derbiju protiv Dinama. Brzo su 'bili' prizemljeni. Međimurje je odigralo 1-1 protiv lošeg Hajduka

Lopta dolazi do Šerića, a on je hladno prosljeđuje protivnicima, koji to naravno koriste. Izjednačenje, a Hajduk je u Čakovcu do toga gola izgledao solidno. Tada se, izgubio... Iako su 'bili' vodili od sedme minute, imali sve u rukama samo su iznenada nestali s terena. Kao da su se izgubili u onoj magli, a Međimurje je to naravno, objeručke prihvatilo. Plod toga bio je i gol za 1-1 nakon velike pogreške Šerića koji je 'namjestio' gol Goluboviću. Na poluvremenu je umjesto tragičara Šerića ušao Anas Sharbini. Hajduk je stisnuo, ali nije to bio onaj pritisak koji bi slomio Međimurje. Ulaskom Sharbinija Reja je pojačao napad i Hajduk je, istina, stvorio nekoliko šansi, međutim, nisu uspjeli zabiti. Međimurje je također imalo sjajnih šansi i Hajduk može biti sretan s osvojenim bodom. Nakon pobjede nad Dinamom i visokog uzleta, Hajduk je opet - pao.