Hajduk: Trener Pudar opet pred imperativom

Trener Hajduka, Ivan Pudar, zna da protiv Osijeka mora uzeti sva tri boda, inače bi uoči Sampdorije mogao ozbiljno “visiti”

Predstojeća utakmica s Osijekom mogla bi značiti prekretnicu u ovogodišnjoj sezoni “bijelih”. Nakon dva gostujuća remija, u Zadru i Vinkovcima, Ivan Pudar je još jednom pred imperativom pobjede. Prvi put je to bilo protiv Intera, kad su “bijeli” slavili 7-1. Ali u subotu dolazi puno jači Osijek, koji sigurno neće pasti lako kao Inter. Kapetan Hajduka Mirko Hrgović dobio je od Hajdukovih navijača trofej “Hajdučko srce”. U poluvremenu finalnog susreta turnira koji je osvojila momčad Torcida Trogir, Hrgoviću je uručen trofej, nakon čega je kapetan “bijelih” najavio: - Moramo ispraviti kikseve iz Zadra i Vinkovaca. Unatoč nešto lošijem startu, uopće ne sumnjam u našu sutrašnju pobjedu. Nadam se da će i sutra navijači doći u velikom broju. DOBRA VIJEST: Siniša Linić odigrao je jedno poluvrijeme protiv Mosora i uskoro se očekuje njegov debi u prvoj momčadi. LOŠA VIJEST: Drago Gabrić ozlijedio se na prijateljskoj utakmici s Mosorom i pauzirat će najmanje tri tjedna.