Halilovićeva Barcelona B opet je izgubila i pala na začelje lige

Gubitak bodova od vodećeg Betisa velik je udarac za Hallilovićevu momčad kojoj je to 17. poraz u sezoni u drugoj španjolskoj ligi i sada je na posljednjem, 22. mjestu

U 33. kolu druge španjolske lige Barcelona B kod kuće je poražena od vodećeg Betisa (1-2). Bio je to težak udarac za Halilovićevu momčad kojoj je to bio 17. poraz u sezoni i sada je na posljednjem, 22. mjestu.

A za njih je krenulo odlično, Ramírez je već u drugoj minuti zabio za vodstvo rezervne momčadi Barçe, ali već u 19. je izjednačio Ceballos. 20 minuta prije kraja Molina je zabio za potpuni preokret.

Alen Halilović igrao je do 67. minute, a umjesto njega ušao je El Haddadi. Za njegovu momčad ipak još ima nade iako ispadaju četiri momčadi. Naime, Osasuna, koja drži mjesto koje spašava, bježi im svega tri boda.