HNL se vratio: “Slučajan” remi Intera i Zagreba

Poveo je Inter preko debitanta u žutom dresu Rajka Vidovića, a za izjednačenje se pobrinuo Marko Grgić, koji je zabio uz dosta sreće

Lovren je nabacio s desne strane, golman Škorić nije uspio uloviti loptu i Rajko Vidović je u 13. minuti doveo Inter u vodstvo. Na konačnih 1-1, pomalo slučajno, izjednačio je Marko Grgić u 74. minuti. Ubacio je u šesnaesterac, Labudović je promašio loptu i time nenamjerno prevario golmana Vranjića. Svakoj momčadi pripalo je po poluvrijeme, i igrom i rezultatom...
Remijem u Zaprešiću, pred samo 500-tinjak gledatelja, počeo je proljetni dio HNL-a. Ovim bodom Ćirin Zagreb privremeno je preskočio Cibaliju i sad je 7. momčad lige. Inter je ostao 9.