Škola odbojke u 70 minuta: Hrvatska ni treću utakmicu zaredom nije osvojila ni set

Ovo je Hrvaticama i najuvjerljiviji poraz te na kontu imaju tek jedan set iz prvog kola protiv Poljske. Zadnju utakmicu na turniru naše će djevojke odigrati u subotu protiv Južne Koreje (17:30), koja je izgubila svih 12 setova.

Hrvatske odbojkašice izgubile su i četvrtu utakmicu na Svjetskom prvenstvu čime su i definitivno izgubile svaku šansu za prolazak skupine.

Ni protiv Turske Hrvatice nisu pokazale pomak u odnosu na zadnje dvije utakmice, Turkinje su dominirale od prvog poena i cijela je utakmica stala u 70 minuta (25-14, 25-12, 25-12).

treći poraz I Tajland lagano s Hrvatskom, šanse za prolazak minimalne BEZ OSVOJENOG SETA Odbojkašice upisale novi poraz na SP-u: Dominikanke slavile

Hrvatska je i treću utakmicu zaredom ostala bez osvojenog seta, štoviše, ovo joj je i najuvjerljiviji poraz te na kontu ima tek jedan set iz prvog kola protiv Poljske.

Zadnju utakmicu na turniru naše će djevojke odigrati u subotu protiv Južne Koreje (17:30), koja je izgubila svih 12 setova.