Hrvatska izgubila i od Italije, prijeti joj ispadanje u B diviziju

Nakon slabe zadnje četvrtine protiv Francuske danas je Karakaševe igrače koštalo cijelo drugo poluvrijeme u kojem su ostali na 20 poena. Od toga sedam u trećoj četvrtini

Samo dvije pobjede u preostale dvije utakmice u Volosu ostavit će hrvatsku reprezentaciju do 18 godina u A diviziji. Nakon poraza u osmini finala od Francuske mladi Hrvati izgubili su od Italije (50-68) u razigravanju od 9. do 16. mjesta, što znači da moraju biti 13. kako bi ostali u eliti iz koje ispadaju posljednje tri reprezentacije.

IMALI SU PRILIKU Mladi Hrvati ispustili Francuze, slijedi im borba za ostanak...

Nakon slabe zadnje četvrtine protiv Francuske danas je Karakaševe igrače koštalo cijelo drugo poluvrijeme u kojem su ostali na 20 poena. Od toga sedam u trećoj četvrtini u kojoj su se Talijani odvojili u "dvoznamenkasto" i do kraja još malo podebljali konačnu razliku.

Svi su hrvatski igrači ostali jednoznamenkasti, Bošnjak je zabio devet, Rudan osam uz 11 skokova. Rješenje, pak, između ostalih nikako nismo našli za Granta koji je stao na 19 poena i osam skokova.