Hrvatska U-19 pobjedom je krenula u kvalifikacije za Euro

Hrvatska U-19 nogometna reprezentacija odmjerila je snage s Crnom Gorom i na stadionu Uljanika u Puli pobijedila 3-1. Tin Matić zabio je dva, Ivan Božić jedan gol

U prvom dvoboju kvalifikacijskog turnira prvog kruga za odlazak na Europsko prvenstvo 2016. godine u Njemačkoj, Hrvatska U-19 odmjerila je snage s Crnom Gorom i na stadionu Uljanika u Puli pobijedila 3-1.

Za 1-0 zabio je Matić u 36. minuti, nakon što je lijepo zaobišao golmana i poslao loptu u praznu mrežu. Perović je samo četiri minute kasnije izjednačio, no Matić je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena vratio prednost Hrvatskoj. Konačni rezultat postavio je Božić u 78. minuti, samo pet minuta nakon što je ušao u igru.

Mađarska je u Poreču s 4-0 pobijedila Kazahstan, s kojim će, također u Poreču, Hrvatska igrati u nedjelju od 16 sati. U posljednjem kolu Hrvatska će u Puli dočekati Mađarsku, u srijedu 23. rujna.