Hrvatska U-19 reprezentacija pobijedila Španjolce u Japanu

PRIJATELJSKI TURNIR Poveli su Španjolci golom Pereza Munoza. Hrvatska je preokrenula golovima Matića i Travaglije u drugom poluvremenu za 2-1 pobjedu...

Hrvatska reprezentacija do 19 godina pobijedila je Španjolsku u prijateljskoj utakmici u japanskoj Shizuoki. Hrvatska je slavila 2-1, a to joj je druga pobjeda na prijateljskom turniru SBS Cup, nakon slavlja protiv Shizuoke.

Igrači koje vodi Ferdo Milin preokrenuli su rezultat protiv španjolskih vršnjaka. Poveli su Španjolci golom Pereza Munoza. Hrvatska je preokrenula golovima Matića i Travaglije u drugom poluvremenu.

Hrvatska će u trećem kolu igrati protiv Japana.

• Hrvatska: Letica - Maglica, Kulenović, Lucić (od 27. Jakić), Mikulić - Vujica, Bitunjac - Budan (od 57. Jurić), M. Matić, (od 57. T. Matić), Fintić (od 41. Grubišić, od 80. Bilić) - Božić (od 70. Travaglia). Izbornik: Ferdo Milin.
  • Strijelci: 1:0 - Perez Munoz (21), 1:1 - T. Matić (66), 1:2 - Travaglia (81).