HSV zabio 'tricu' Paderbornu, još jedan posrtaj Borussije D.

Koban za Borussiju D. bio je Augsburg koji je odnio sva tri boda golom Bobadille. Momčadi Jürgena Kloppa nije pomoglo ni to što je od 64. minute imala igrača više

Njemačka Bundesliga danas je na rasporedu imala pet utakmica 19. kola u kojima nije bilo niti jedne pobjede domaćina.

Ivica Olić odigrao je 89. minuta u pobjedi HSV-a nad Paderbornom 3-0. Zabijali su Rafael van der Vaart iz penala već u drugoj minuti, zatim Jansen u 72. te Stieber u drugoj minuti sudačke nadoknade. HSV u subotu igra kod kuće s Hannoverom, a tjedan dana kasnije gostuje kod Bayerna. Cijelu utakmicu za Paderborn odigrao je Srđan Lakić

Bayer Leverkusen nastavio je niz neporaženosti i u Berlinu. Iz glavnog grada 'apotekari' su Herthi odnijeli sva tri boda, zahvaljujući golovima Kiesslinga u 49. minuti susreta. Dario Krešić utakmicu je odgledao s klupe, a Tin Jedvaj je propustio susret zbog ozljede.

Borussia Dortmund doživjela je novi poraz. Večeras je koban bio Augsburg koji je kao gost odnio sva tri boda golom Bobadille u 50. minuti. Momčadi Jürgena Kloppa nije pomoglo ni to što je od 64. minute imala igrača više