Rijeka komentirala Dinamov penal pa ubrzo obrisala 'tvit'

Penal za Dinamo koji je 'modre' vratio na prvo mjesto tablice, a koji je prema nekima neopravdano dosuđen, komentirala je i Rijeka na svojem Twitter profilu

Dinamo je u Kranjčevićevoj pobijedio Zagreb 2-1 i tako se vratio na vrh tablice Prve HNL s dva boda ispred Rijeke. Zagreb je vodio 1-0 od 30. minute, no u razmaku od samo četiri minute Dinamo je u drugom poluvremenu preokrenuo i slavio 2-1.

Pobjednički gol zabio je Hodžić iz penala napravljenog na Šovšiću. Dvojbenog penala, kažu neki, a među njima je očito i NK Rijeka koja je na svom Twitteru komentirala, a onda ubrzo i obrisala 'tvit'. Nedovoljno brzo, naravno, jer se već proširio hrvatskim medijskim prostorom.

'Simpatičan penal', uz hashtagove #samokažemo i #napadnaprvenstvo!

Upravo će Rijeku Dinamo ugostiti iduću nedjelju na Maksimiru. Derbi je već sada dobio napeti uvod.