Ibrahimović izjednačio rekord Ronalda: Zabio u svakoj minuti

Ibra je najviše golova zabijao u sudačkoj nadoknadi, čak 25. Zabio je napadač PSG-a, devet golova u 64. minuti, a po sedam golova u 62., 72. te 82. minuti...

Zlatan Ibrahimović zabio je oba gola u 2-0 pobjedi Švedske nad Estonijom, a posebno bitan bio je drugi gol u 24. minuti jer je tada Ibrahimović kompletirao sve minute u svojoj 'golgeterskoj bilježnici'.

Osim što je postao najbolji strijelac u povijesti švedske reprezentacije, Ibrahimović je i izjednačio rekord Cristiana Ronalda, iz veljače ove godine, koji je zabio u svakoj minuti utakmica svoje karijere.

Ibra je ukupno za klubove u kojima je igrao, te reprezentaciju Švedske, zabio 302 gola, a zanimljivo, najviše ih je zabijao u sudačkoj nadoknadi, čak 25. Zabio je napadač PSG-a, devet golova u 64. minuti, a po sedam golova u 62., 72. te 82. minuti.