Iličević najbolji u remiju Greuther Furtha i Aachena

Nogometaši Greuther Fürtha odigrali su 1-1 kod kuće protiv Alemanie Aachen u 9. kolu njemačke druge lige, a izvrsnu utakmicu odigrao je Iličević

Mladi igrač koji je nedavno zaslužio svoj prvi poziv u hrvatsku reprezentaciju bio je daleko najbolji igrač u remiju Fürtha i Alemanije. U prvom je dijelu vješto krojio igru, a jedan njegov udarac u stativu umalo je završio u golu nakon što se lopta odbila od leđa golmana. No izašla je vani, a Iličević nastavio s dobrom igrom. Nedugo potom imao je još jedan izvrstan udarac, no ponovno je nedostajalo malo sreće. Pri rezultatu 0-1 u 43. minuti asistirao je Allaguiju za izjednačujući gol. U drugom poluvremenu tempo utakmice bio je nešto sporijio nego u uzbudljivom prvom. Iličević je imao još dvije prilike, no opet mu je malo nedostajalo da svojima donese vrijedna tri boda. U dosadašnjih devet utakmica, Iličević je za Greuther Fürth postigao dva gola.