"Imate Lea Messija i papu, ne damo vam naslov u Brazilu!"

Ako Argentina osvoji naslov na Svjetskom prvenstvu u Brazilu, ubit ću se. To nikako ne bismo mogli podnijeti, rekao je gradonačelnik Rio de Janeira, Eduardo Paes...

Brazil nakon 12 godina ima šansu ponovno biti najbolji na svijetu. I to kod kuće. Svjetsko prvenstvo u Brazilu 2014. godine bit će pravi praznik nogometa. Brazilci će pred svojim navijačima jurišati na titulu, no neće biti jedini.

Tu su aktualni svjetski prvaci Španjolci, viceprvaci Nizozemci, Francuzi, Talijani Englezi... Brazilci bi još nekako podnijeli da im netko od ovih reprezentacija uzme naslov u svom dvorištu, ali nikako ne bi podnijeli da im to napravi Argentina.

- Ako Argentina osvoji naslov, ubit ću se. To nikako ne bismo mogli podnijeti - rekao je gradonačelnik Rio de Janeira, Eduardo Paes i dodao:

- Oni imaju Messija i papu. Ne mogu imati sve.

Komentari 60

• estu 12.06.2013.

pa zar 4 repka svijeta nije 4 favorit za osvajanje odmah iza spanjolske njemacke argetine zar tako ne ide znam samo na kladionici da nece biti iznad 13 ili 14 mjesta za osvajanje ako se plasira na SP podrazumijeva se

• zekica 12.06.2013.

Španjolci ne budu obranili naslov... jesu jaki ali bilo je i jačih pa nisu obranili trofej... mislim da trofej ovaj puta neće otići u europu, ostat će u Južnoj Americi. Favoriziram Brazil, Argentinu, Urugvaj a ako i osvoji netko iz europe, najviše vjerujem Njemačkoj.

• Nisam Taj 12.06.2013.

Argentina ima dobre sanse,zasto ne !? Messi je najdominantniji igrac kojeg je svijet vidio i sigurno ogromna prevaga na terenu,a i Villanova ce mu sigurno dati odmor u nacionalnom prvenstvu zadnjih 5-6 kola koje ce biti rijeseno vec u maju. Jedina utakmica ce Messiju ostati ona u finalu LP tako da ce ici na svjetsko u Brazilu kao apsolutni pobjednik sezone i pun samopuzdanja da osvoji BIG 3,nacionalno prvenstvo,Ligu Prvaka i svjetsko prvenstvo sa repkom kao glavni i najveci igrac svih vremena...