Jad i bijeda HNL-a: Utakmicu u Zaprešiću gledalo je 119 ljudi...

Nakon vrlo lošeg prvog dijela u kojem se nije događalo skoro ništa u nastavku je mali broj gledatelja ipak vidio golove. Šunjić je zabio za Lokomotivu, a Mazalović iz penala za 1-1

U prvom susretu 17. kola  Zaprešiću su Inter i Lokomotiva odigrali 1-1 (0-0).

Nakon vrlo lošeg prvog dijela u kojem se nije događalo skoro ništa u nastavku je mali broj gledatelja ipak vidio golove. U 53. minuti Ivan Šunjić je prošao dvojicu braniča domaćina te preciznim i snažnim udarcem doveo Lokomotivu u vodstvo.

Samo pet minuta kasnije branič gostiju Maksim Oluić je igrao rukom u svom šesnaestercu, a Tomislav Mazalović s bijele točke donosi Interu izjednačenje.

Vodi Dinamo s 40 bodova, Inter je peti s 23, a Lokomotiva šesta s 22 boda.

Pred 119 gledatelja na stadionu ŠRC Zaprešić sudio je Pejin iz Donjeg Miholjca.

Strijelci: 0-1 Šunjić (53), 1-1 Mazalović (58-pen)