Inter nastavlja katastrofalno: Novara ih 'isprašila' s tri gola!

Nogometaši Intera redaju katastrofu za katastrofom. 'Nerazzuri' i nakon trećeg kola u Serie A ne znaju za pobjedu. Povratnik u Serie A Novara slavila je kod kuće s 3-1

Nakon uvodnog poraza protiv Palerma i remija s Romom u Serie A, nogometaši Intera mislili su da će pravo vrijeme za pobjedu doći u trećem kolu. 'Nerazzuri' su otišli na noge Novari, povratniku u najviši rang nakon 55 godina, a nakon 90 minuta dobili su još jednu tešku šamarčinu.

Kao da poraz od Trabzona u LP nije bio dovoljno sramotan za Gasperinijevu momčad, Inter je izgubio 3-1!

No, to više ne čudi iako je momčad sa San Sira izašla na teren Militom, Forlanom i Sneijderom.

Domaćini su u potpunosti dotukli indisponirane Interovce. Meggiorini je doveo Novaru u vodstvo u 38. minuti, a Gasperini je u nastavku morao izvaditi Forlana i Castagniosa za Pazzini i Obija. No, ni to im nije pomoglo.

Novara je iz penala u 86. minuti povisila na 2-0 preko Rigonija, a zbog prekršaja je isključen Rannochia. Kratku nadu Interu dao je Cambiaso golom za 2-1 u 89. minuti, no za potpuni debakl 'nerazzura' pobrinuo se Rigoni drugim golom u 90. minuti.

Domaćini su ostvarili prvu pobjedu u Serie A nakon suše od 55 godina i skočili na peto mjesto, dok Inter nakon tri kola drži začelje tablice na 17. mjestu sa samo jednim bodom. Gasperinijeva momčad ne zna za pobjedu ove sezone u svim natjecanjima.