Ispustili 2 boda: Perišić zabio za Inter u remiju kod Palerma

Inter je odigrao 1-1 u gostima kod Palerma u 9. kolu talijanskog prvenstva. Perišić je zabio za vodstvo u 60. minuti. U nedjelju derbi igraju Fiorentina i Roma (18.00)

Inter je u 9. kolu talijanskog prvenstva odigrao 1-1 kod Palerma. "Nerazzurri" su vodili golom Ivana Perišića, no bod domaćinu donio je Alberto Gilardino za konačnih 1-1.

Ivan Perišić zabio je za vodstvo gostiju u 60. minuti na asistenciju Biabianyja. Palermo se vratio nakon šest minuta preko Gilardina što je bio konačan rezultat.

Gosti su od 79. minute igrali s igračem manje nakon što je Murillo dobio drugi žuti karton. Perišić je odigrao cijelu utakmicu za Inter, kod domaćina Mato Jajalo je bio na klupi. U nedjelju derbi igraju Fiorentina i Roma.