Ivan Klasnić izborio penal koji je Werderu donio remi

Nogometaši Werdera su zaslugom Ivana Klasnića, koji je iznudio jedanaesterac, odigrali 1-1 u Bielefeldu u utakmici 25. kola Bundeslige

Ključni trenutak se dogodio u 46. minuti kada je trener gostiju Thomas Schaaf odlučio uvesti u igru hrvatskog reprezentativca Ivana Klasnića umjesto Almeide.Dotad je Werder gubio 1-0, ali su nakon ulaska Klasnića postali daleko konkretniji u napadu, a Klasnić je k tome iznudio jedanaesterac u 70. minuti kada je bio srušen u šesnaestercu. Diego je realizirao udarac s bijele točke i Werder je time uzeo barem jedan bod s kojim su na dva boda od drugoplasiranog Hamburga.Jurica Vranješ je utakmicu odgledao s Werderove klupe, dok je Andre Mijatović odigrao cijelu utakmicu za domaći sastav.Josip Šimunić je igrao cijelu utakmicu za Herthu koja je u Berlinu poražena od Schalkea. Gosti iz Gelsenkirchena igrali su bez ozljeđenog Ivana Rakitića, a već nakon 23 minute vodili su 2-0. Domaćini su uz silan trud do kraja uspjeli tek smanjiti rezultat.