Ivan Perišić nastavlja trpati na pripremama: Zabio i Villarrealu

Nakon što je zabio dva gola Zürichu prije četiri dana, Ivan Perišić nastavlja trpati na pripremama. Perišić je zabio gol Villarrealu u 2-1 porazu na Emirates Cupu...

Ivan Perišić je u sjajnoj formi. Hrvat nastavlja trpati na pripremama. Nakon što je zabio dva gola Zürichu prije četiri dana, Perišić je zabio i Villarrealu na Emirates Cupu u porazu Wolfsburga.

Villarreal je slavio 2-1, a od 18. minute rezultat se više nije mijenjao.

Mario Gaspar zabio je za vodstvo Villarreala u 8. minuti utakmice na Emiratesu. Izjednačio je dvije minute kasnije Ivan Perišić. Konačnih 2-1 za španjolsku momčad postavio je Matias Nahuel Leiva u 18. minuti susreta.