Ivan Pudar jede kobasice dok se mladi dokazuju!

Trener Hajduka Pudar “tamanio” je kobasice iza sigurnosne žice dok je pričuvna momčad “punila” domaći Marburg. Na kraju je bilo 6-3 za 'bijele'

U 59. minuti druga momčad Hajduka vodila je protiv lokalnog petoligaša VfB 1905 Marburg 5-0. Klinci, pojačani Igorom Musom, Goranom Rubilom i Mladenom Pelaićem, s lakoćom su punili mrežu domaćina. Poslije su posustali, na kraju dobili 6-3, a jedno od objašnjenja za “ručnu kočnicu” ide Pudaru na dušu. - Da smo pobijedili i 10-0, i dalje bismo ostali samo 'druga momčad'. Vidjeli ste i sami da nas trener Pudar nije gledao - rekao je jedan od aktera, koji je iz razumljivih razloga želio ostati anoniman. Momčad je vodio pomoćnik Čutuk jer je Pudar radio s “prvom ekipom”, ali i kad je došao, utakmica ga nije previše zanimala. Odgledao je tek dio prvog dijela te odšetao do obližnje zalogajnice. Tamo je tijekom drugog poluvremena uživao u kobasicama dok su, primjerice Šurjak i Erceg, s tribina pozorno pratili svaki detalj utakmice. Pudara forma Muse, Pelaića, Rubila, Ljubičića i Pandže očito previše i ne zanima.