Ivo Iličević nakon topovskog gola: Bila je to čista sreća...

Hrvatski reprezentativac 15-ak minuta prije kraja driblingom se riješio Molinara, a zatim s 20-ak metara lijevom nogom pogodio rašlje. Prava ljepotica od gola...

Kaiserslautern je početkom drugog poluvremena od Stuttgarta gubio 3-0. Ivo Iličević je do tog trenutka igrao skromno, a onda je nakon prvoga gola domaćina bio ključni čovjek preokreta. Hrvatski reprezentativac 15-ak minuta prije kraja driblingom se riješio Molinara, a zatim s 20-ak metara lijevom nogom pogodio rašlje. Do kraja su domaćini zabili još jedan gol i završilo je 3-3.

Ivu su Nijemci proglasili najboljim igračem Kaiserslauterna.

- Čudesno smo se vratili u utakmicu. Bilo je to doista sjajno. Ovo je velik bod za nas - rekao je Iličević i dodao:

- Zabio sam lijep gol, ali bila je to čista sreća.

Iličeviću je gol protiv Stuttgarta bio treći u Bundesligi ove sezone, a njemački mediji su ga proglasili jednim od najljepših u 12. kolu.

Nakon 12 kola Kaiserslautern je na 15. mjestu ljestvice sa samo bodom prednosti ispred 16. mjesta koje vodi u 2. ligu.