Jakić se vrhunski vratio nakon loših 45 minuta i podsjetio na Ademija, obrana nije na razini

Ofenzivni dio igre izgleda sve bolje, ali to samo stvara sve veću razliku s obranom. Da, Dinamo nije primio gol, ali za to je zaslužan i protivnik. Bilo kako bilo, dva domaća dečka pokazala su se velikim dobitkom

Više od same pobjede protiv Omonije (2-0) veseli jako dobrih 45 minuta nastavka u kojima je Dinamo bio na dobrom tragu onoga što navijači žele gledati. Doduše, još mnogo prostora za napredak ima u obrani gdje je potrebno više komunikacije i uigranosti, ali to bi trebalo doći s vremenom. Do onda, s ovakvom ofenzivom neće biti problema protiv momčadi ovakvog kalibra.