Jako teška situacija za suca Jovića, sudio penal za Osijek

Osječani će reći, čisti penal, džon Caktaša na njihovog igrača koji je prvi došao do lopte i pucao. Hajdukovci će reći - nema govora o penalu jer obojica idu na loptu, a Lopa pogađa - Caktaša, ne on njega

Osijek i Hajduk odigrali su fenomenalnu utakmicu u Gradskom vrtu.

OSIJEK - HAJDUK 3-3 Utakmica sezone! Šest golova u ljepotici Osijeka i Hajduka...

Završilo je 3-3 u susretu prepunom golova, uzbuđenja, šansi, prečki, crvenih kartona...

Ma svega što nogomet čini najljepšom sporednom stvari na svijetu.

Ukupno 24 udarca, 12 na svakoj strani, Osječani su dvaput gubili, a za 3-3 su zabili iz penala u 77. minuti koji je sudio Fran Jović, nakon duela Caktaša i Lope.

Dvije strane priče

Osijekov veznjak išao je na volej, Caktaš u blok. Osječani će reći, čisti penal, džon Caktaša na njihovog igrača koji je prvi došao do lopte i pucao. Hajdukovci će reći - nema govora o penalu jer obojica idu na loptu, a Lopa pogađa Caktaša, ne on njega.

VIDEO PENALA POGLEDAJTE OVDJE

Fran Jović je, generalno, odsudio vrlo dobro.

Osječani mu mogu prigovoriti što je oprostio drugi žuti karton Hamzi, ali hajdukovci bez problema mogu uzvratiti da je drugi žuti oprostio - Grezdi.

Situacija iz 76. minute bila je jako teška za procijeniti. Tu doslovno odlučuju desetinke. Obojica su išla na loptu, prvi je do nje došao Lopa koji je pucao, a onda i naletio na Caktašev džon. Vidjet ćemo što će reći Oko sokolovo.

Do tada, stavite se u poziciju suca pa nam recite što biste vi ovdje sudili?