Jelavić je ponovo zabio i donio pobjedu Rangersima

Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video
Aberdeen je vodio 2-0, ali tad se probudio Kenny Miller. Zabio je iz penala u 34. minuti pa početkom nastavka izjednačio. Za 3-2 zabio je Nikica Jelavić

Nakon pola sata gostovanja kod Aberdeena nije izgledalo da će priča završiti dobro po Rangerse. Domaćin je vodio 2-0 i dominirao, ali tad se probudio Kenny Miller. Zabio je iz penala u 34. minuti pa početkom nastavka izjednačio.
- Nismo dobro ušli u utakmicu, imali smo puno problema, ali srećom imamo napadače koji nas mogu izvući - rekao je nakon utakmice trener Rangersa Walter Smith.
Govorio je o napadačima u množini, uz Millera, imao je i Jelavića. U 67. minuti Nikica je izbjegao zaleđe i pogodio za 3-2.