Jordan je nogometna velesila: Žene pobijedile Kuvajt 21-0

U 2. kolu Jordanke su ganjale pobjedu od 18 golova razlike nad Kuvajtom, kako bi imale opciju remija u zadnjem kolu kvalifikacija za prvenstvo Azije. Dobile su 21-0

Ovih dana završene su ženske kvalifikacije za prvenstvo Azije, koje se u svibnju iduće godine održava u Vijetnamu.

Poznati su svi sudionici, a najimpresivnije je plasman ostvarila reprezentacija Jordana. U 1. kolu pobijedile su Libanon 5-0, a u 2. su ganjale pobjedu od 18 golova razlike nad Kuvajtom, kako bi imale opciju remija u zadnjem kolu. Na poluvremenu je bilo 12-0, a na kraju čak 21-0!

U posljednjem kolu Jordan nije kalkulirao, nije bilo neodlučenog rezultata, svladale su i Uzbekistan.

Nesretna i nespretna reprezentacija Kuvajta, završila je kvalifikacije s tri poraza i gol-razlikom 1-51! Jedini gol zabila je izvjesna Hajji pred 100-tinjak gledatelja u 86. minuti utakmice zadnjeg kola...