Jose Šokinho: Youngov gol je Mourinha ostavio baš u čudu...

United je slavio 4-2 kod Watforda, a briljirao je Ashley Young, koji je golom iz slobodnjaka šokirao i Josea Mourinha, koji se okrenuo prema nekome na klupi kao da ne vjeruje što je ovaj napravio

Manchester Unitedom trećom je pobjedom u nizu u Premierligi nastavio lov za gradskim rivalom Cityjem.

Kod Watforda je United slavio 4-2, a briljirao je Ashley Young, koji je golom iz slobodnjaka za 2-0 šokirao i svog trenera Josea Mourinha, koji se okrenuo prema nekome na klupi kao da ne vjeruje što je njegov igrač napravio.

Namjestio je Young loptu na 25 metara i opalio unutarnjim felšom poput Beckhama u najboljim danima.

Golman Watforda nije imao nikakve šanse...

United je vodio 3-0 u prvom dijelu, Young je zabio dva gola, Martial jedan.

To je prvi put od studenog 2016. godine da je Manchester United u Premierligi zabio tri gol u prvom poluvremenu (protiv Swansea Cityja). Deeney i Doucoure su smanjili na 3-2 u nastavku, a pobjedu Uniteda potvrdio je Lingard.