Jradi i Jurić se posvađali na terenu, Vušković ih razdvajao

Hajduk je izgubio u gostima kod Varaždina 4-2 te tako nastavio svoju sezonu prepunu poraza u utakmicama u kojima se od 'bilih' očekivalo da će osvojiti sva tri boda, a kao da sam poraz nije dovoljan, tijekom utakmice su se i posvađala dva Hajdukova prvotimca.

VARAŽDIN - HAJDUK 4-2 Varaždin srušio Hajduk u ludoj utakmici! Skoro ispustio tri gola pa slavio prvi put nakon 10 kola

U 81. minuti je Bassel Jradi napravio prekršaj na sredini terena kako bi spriječio napad Varaždina nakon što je Stanko Jurić ranije propustio tog igrača kojeg je Jradi faulirao.

POGLEDAJTE VIDEO: Primorac u Hajduku

Potom je Jradi ljutito gestikulirao Juriću, a ovaj nije ustuknuo već mu se suprotstavio.

KOMENTAR Ako Primorac nije spavao zbog Jakoliša, zbog Posavca neće moći mjesec dana oka sklopiti...

Svađa je eskalirala te je došlo i do naguravanja, no situaciju je na vrijeme smirio njihov mladi suigrač Vušković. Jradi je potom dobio žuti karton zbog počinjenog prekršaja.