Juranovićev Union ponovno na 3. mjestu! Srušio je Eintracht

Ovo je bila prva pobjeda Union Berlina nakon pet utakmica u nizu, u svim natjecanjima. Josip Juranović odigrao je cijeli susret dok je za goste svih 90 minuta na terenu proveo Hrvoje Smolčić

Nogometaši Union Berlina slavili su pred svojim navijačima u ogledu 25. kola Bundeslige. Pobijedili su s 2-0 Eintracht iz Frankfurta.

Bodove je domaćin, za kojeg je cijelu utakmicu odigrao hrvatski reprezentativac Josip Juranović, osigurao golovima u drugom poluvremenu. Prvo je Khedira pogodio suparničku mrežu u 53. minuti, dok je konačnih 2-0 postavio Behrens pogotkom u 75. minuti. S ova tri boda Union Berlin se vratio na treće mjesto ljestvice, dok je Eintracht ostao šesti.

Ovo je bila prva pobjeda Union Berlina nakon pet utakmica u nizu, u svim natjecanjima, bez slavlja. Prije ovog susreta u Bundesligi je berlinski Union imao dva remija i poraz, dok je u Europskoj ligi upisao remi i poraz od belgijskog Union St. Gilloisa i pritom ispao u osmini finala.

Za goste je cijelu utakmicu odigrao Hrvoje Smolčić, dok je Kristijan Jakić ostao na gostujućoj klupi za pričuve.