Juveu poraz i protiv Napolija: Insigne i Higuain za tri boda

S teškog gostovanja kod Napolija 'stara dama' se vraća s porazom 1-2. Zbog ozljede za Juve nije igrao Mandžukić, a Strinić nije dobio priliku kod Napolija...

Juventus nastavlja s lošim igrama u talijanskom prvenstvu. S teškog gostovanja kod Napolija 'stara dama' se vraća s porazom 1-2.

Lorenzo Insigne zabio je za 1-0 u 26. minuti, odličnom udarcem s ruba šesnaesterca. Gianluigi Buffon morao je po loptu u mrežu i u 62. minuti kada se Gonzalo Higuain sjajno sjurio u šesnaesterac, 'provozao' zadnju liniju crno-bijelih i matirao iskusnog golmana.

Samo minutu kasnije odlično su surađivali Lemina i Dybala što je donijelo Juveu smanjenje rezultata, ali do kraja susreta nije bilo snage za eventualni remi.

Zbog ozljede za Juve nije igrao Mario Mandžukić, a Ivan Strinić nije dobio priliku u redovima Napolija.