Kako igra! Vlašić je 'kirurški' ubacio i namjestio gol za CSKA

Nikola Vlašić je odigrao 69 minuta u pobjedi CSKA kod Urala 3-0. U prvom poluvremenu je namjestio gol Magnussonu i sada je na učinku od tri asistencije i četiri gola u klupskom dresu ove sezone

Prije tjedan dana je zabio dva gola i asistirao, a sada je sjajni Nikola Vlašić još jednom namjestio gol u pobjedi moskovskog CSKA.

POGLEDAJTE VIDEO:

Igrala se 17. minuta kada je Vlašić s desne strane u kazneni prostor poslao pravu loptu s očima, Magnusson je samo trebao podmetnuti nogu i lopta je završila u mreži.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu.

CSKA je pobijedio 3-0 Ural, a golove su osim Magnussona dali i Sigurdsson te Bijol. Pobjeda bi bila i uvjerljivija da Chalov nije promašio penal.

Niksi je sada na učinku od četiri gola i tri asistencije u 11 kola ruskog prvenstva i jednoj utakmici Europske lige. U nedjelju je na terenu proveo 69 minuta, a onda ga je na terenu zamijenio još jedan Hrvat u momčadi, Kristijan Bistrović. Čitavu utakmicu je u obrani odigrao Zvonimir Šarlija.

Vlašić je nakon susreta proglašen igračem utakmice.

CSKA nakon 11 kola vodi s dva boda više od Rostova, Lokomotiva i Zenita.

ČOVJEK JE NEZAUSTAVLJIV Kako igra Niksi! Sjajni Vlašić utrpao Krasnodaru dva gola...