Kamerun s uvjerljivih 4-1 dobio Tunis i izborio nastup na SP-u

Strijelci za 'lavove' bili su Pierre Webo u 4., Benjamin Moudandjo u 30. te Jean Makoun u 65. i 86. minuti, a za Tunis jedini gol zabio je Ahmed Akaïchi u 49. minuti

Reprezentacija Kameruna osigurala je nastup na Svjetskom prvenstvu u Brazilu 2014. godine uvjerljivom pobjedom nad Tunisom 4-1 (2-0).

Momčad Kameruna koju vodi njemački izbornik Volker Finke u prvom je susretu odigrala blijedih 0-0, no u ovoj utakmici pitanje pobjednika ni u jednom trenutku nije dolazilo u pitanje.

Strijelci za Kamerun bili su Pierre Webo u četvrtoj, Benjamin Moudandjo u 30. te Jean Makoun u 65. i 86. minuti, dok je za goste jedini gol na utakmici zabio Ahmed Akaïchi u 49. minuti.

Nakon Nigerije i Obale Bjelokosti, Kamerun je treća afrička reprezentacija koja je izborila plasman na SP.