Klopp se primio za glavu: Zbog ozljede Lovren napustio teren

U 40. minuti utakmice Bournemouth - Liverpool hrvatski reprezentativac Dejan Lovren zbog ozljede tetive morao je napustiti teren. Jürgen Klopp je na njegovo mjesto stavio Joea Gomeza

Kloppov eskpres projurio je i kod Bournemoutha, pobijedio 3-0 i nastavio jurišati prema naslovu prvaka, prvom otkad se igra Premiership. No, umjesto veselja, Kloppovo lice bilo je smrknuto. Razlog je ozljeda Dejana Lovrena, hrvatskog reprezentativca i stopera Liverpoola

U 40. minuti utakmice Dejan Lovren osjetio je bol u tetivu, sjeo na travnjak i pokazao prema klupi da ne može nastaviti. Lice Jürgena Kloppa najbolje je oslikavalo koliko je ljutit. U igru je ubacio Alexandera-Arnolda, a na Lovrenovo mjesto stavio je Joea Gomeza

Lovren je šepajući napustio travnjak, a detaljniji nalazi znat će se nakon što obavi magnetsku rezonancu. Od ozljede Joela Matipa, Lovren je dobio priliku u prvih 11 i iskoristio ju je fantastično. U posljednjih nekoliko utakmica bio je ponajbolji igrač, čak i strijelac i izgledao je baš kao na Svjetskom prvenstvu u Rusiji.

Vidjelo se kod Dejana da je vratio samopouzdanje i da je na najboljem putu da 'zacementira' mjesto u Kloppovoj idealnoj postavi. U slučaju da se njegova ozljeda pokaže ozbiljnijom, bio bi to veliki problem za trenera Liverpoola jer je ostao i bez Fabinha

Do 11. siječnja Liverpool će odigrati čak osam utakmica, od toga pet prvenstvenih i bez nekoliko važnih igrača bit će to velika muka za Kloppa. Stoga nije ni čudno što se primio za glavu kad je vidio da Lovren ne može nastaviti utakmicu.