Kohorta postrojila Osječane nakon novog teškog poraza pa poručila: Hajduk mora pasti!

Snijeg je u nedjelju zameo Osijek, ali i Gradski vrt. Kako bi se utakmica uopće mogla odigrati, navijači su uzeli lopate u ruke i pohrlili na posao. Zajedno s klupskim djelatnicima očistili su snijeg s terena. A igrači Osijeka uzvratili su im novom katastrofalnom igrom i novim porazom. Prvim u Gradskom vrtu nakon 12 mjeseci

Varaždin je slavio 1-0 golom Domagoja Drožđeka u 28. minuti, nanio Osijeku čak osmi poraz u sezoni i doveo u pitanje treću poziciju, koja se na početku proljetnog dijela sezone činila gotovo sigurnom.

Čak su se bijelo-plavi ponadali potući s Hajdukom za drugo mjesto, ali odlasci najboljih igrača i ispražnjavanje svlačionice odrazili su se na kvalitetu momčadi. U posljednjih pet utakmica samo jednom su slavili, jednom remizirali i čak triput izgubili. Tragično za jedan klub koji se nada trofejima.

Novi poraz razljutio je Kohortu. Igrači su ih došli pozdraviti nakon utakmice, a ogorčeni navijači su ih postrojili i sasuli uvredama. Uz brojne kritike, stigla je i naredba: Hajduk mora pasti!

Hajduk u srijedu gostuje na Gradskom vrtu u četvrtfinalu Kupa. Bit će to utakmica sezone za Osijek ako ne želi još jednu u nizu baciti u vjetar i dvoboj dvije grogirane momčadi osramoćene teškim porazima koje će pobjedom pokušati spasiti sezonu.

POGLEDAJTE VIDEO: FNC PRVI PUT IZVAN HRVATSKE