Kohorta zaustavila autobus s igračima Osijeka na benzinskoj!

Članovi Kohorte nezadovoljni igrama svoje momčadi treneru i igračima poručili su da očekuju bolje igre u nastavku prvenstva, a brzo je reagirala i policija

Lokomotiva je izborila polufinale Kupa pobjedom protiv Osijeka 1-0 na svom stadionu. Navijači Osijeka došli su u Kranjčevićevu u lijepom broju, ali njihovi igrači nisu im pružili razlog za zadovoljstvo. Ramon Mierez promašio je penal u posljednjim minutama utakmice, a golman Lokomotive Zvonimir Šubarić obranio je i zicer nekoliko trenutaka kasnije. Kohorta je uvredama ispratila svoje igrače prema svlačionici, a negodovanje se nastavilo i nakon utakmice.

NAKON ISPADANJA VIDEO Kohorta vikala 'dođite vamo', a Osječani su brzo otišli

Navijači Osijeka pričekali su svoje igrače na jednoj benzinskoj nakon utakmice i rekli im što misle o njihovom nastupu. Članovi Kohorte nezadovoljni igrama svoje momčadi treneru i igračima poručili su da očekuju bolje igre u nastavku prvenstva.

Vrlo brzo reagirala je i policija i otjerala navijače u svoja vozila, ali igračima i stručnom stožeru Osijeka nije bilo ugodno.