Kolo domaćina u Drugoj HNL: Gorica pobijedila 'fenjeraša'...

Domaćini su oba gola zabili u drugom poluvremenu, a strijelac je bio Ivan Antolek. Posebno je lijep bio prvi gol igrača Gorice koji je zabio s 25 metara točno u rašlje

U subotu je odigrano 5. utakmica Druge HNL, a zanimljivo da su u svima pobijedili domaćini.

Gorica je pobijedila 'fenjeraša' Zelinu 2-0. Domaćini su oba gola zabili u drugom poluvremenu, a strijelac je bio Ivan Antolek. Posebno je lijep bio prvi gol igrača Gorice koji je zabio s 25 metara točno u rašlje. Drugi je gol Antolek zabio u 73. minuti.

U derbiju začelja Solin je pobijedio Segestu 3-2.

Cibalia je imala priliku da pobjedom u Sesvetama skoči na prvo mjesto ljestvice, ali su izgubili 2-0.

U nedjelju u derbiju prvoplasirani Pomorac dočekuje drugoplasirani Zagreb.