Kova posramio igrače Barce, Marcelo se naklonio majstoriji

U prvom El Clasicu sezone, onom prijateljskom u SAD-u, Real Madrid i Barcelona pružili su pravi spektakl u kojem je palo pet golova. Završilo je 3-2 za 'blaugranu', a zabijali su i naši Mateo Kovačić i Ivan Rakitić.

Kova je posebno na 'piku' imao Barcine igrače. Prvo je Piquea otresao prilikom postizanja gola, a onda im je u 70. minuti priuštio besplatnu vožnju, slanje po ćevape... Kako god želite to nazvati. Kolatelarna žrtva ispao je i Denis Suarez.

Na genijalnosti mu se divio i suigrač Marcelo, njegov veliki prijatelj koji mu je bio i na vjenčanju prije nekoliko tjedana.