Kovač lovi Magathov rekord, Kramarić kao Paul Breitner

Kramarić na kontu ima 93 gola u Bundesligi. Od aktivnih igrača, samo trojica imaju više. Čak 146 golova zabio je Marco Reus, Thomas Müller je na 139, a 96 je postigao Timo Werner

Wolfsburg, hrvatskog trenera Nike Kovača (51), u 17. je kolu Bundeslige u gostima pobijedio Herthu 5-0.

POGLEDAJTE VIDEO: Niko Kovač u Wolfsburgu

"Vukovi" su stigli do šeste uzastopne pobjede u prvenstvu. Više uzastopnih pobjeda na klupi Wolfsburga imao je samo Felix Magath. Bilo je to u sezoni 2008/09. "Vukovi" su tad ostvarili deset pobjeda te postali prvaci. Wolfsburg je trenutačno šesti s 29 bodova.

Hoffenheim i Stuttgart odigrali su 2-2 u 17. kolu Bundeslige. Andrej Kramarić (31) za domaću je momčad postigao dva gola. Prvi u 11. minuti na asistenciju Angelina, a drugi u četvrtoj minuti nadoknade za konačan rezultat.

Ove je sezone u prvenstvu odigrao 16 utakmica uz pet golova i dvije asistencije. Na kontu ima 93 gola u Bundesligi. Od aktivnih igrača, samo trojica imaju više. Čak 146 golova zabio je Marco Reus, Thomas Müller je na 139, a 96 je postigao Timo Werner.

Andrej je na vječnoj ljestvici strijelaca 68. Prvi je Gerd Müller s 365 golova za Bayern. Kramarić je u Hoffenheim došao 2016. iz Leicestera za 11 mil. eura.