Kranjčar debitirao za Cosmos, u 13 minuta zaradio ovacije...

Kranjčar je za klub čiji su dres 70-ih nosili Pele i Beckenbauer debitirao odigravši 13 minuta. New York Cosmos pobijedio je Ottawu Fury 3-0 na startu prvenstva

Niko Kranjčar debitirao je za New York Cosmos. Bivši hrvatski reprezentativac ušao je u 77. minuti utakmice, imao je nekoliko dobrih poteza što su navijači drugoligaškog američkog kluba pozdravili pljeskom.

Cosmos je pobijedio Otawwu Fury 3-0 na startu nove sezone. Juan Arando zabio je dva gola, dok je Adam Moffat jednom poslao loptu iza leđa gostujućeg golmana. Na utakmici je bilo i nekoliko hrvatskih navijača koji su došli vidjeti Niku u akciji.

Kranjčar je u Cosmos stigao nakon što mu je istekao ugovor s ukrajinskim Dinamom. Bio je na probi u slavnom Cosmosu čiji su dres 70-ih nosili Pele i Beckenbauer i potpisao je nakon što je zadovoljio na probi.