Križanac je zabio u pobjedi Zenita kod CSKA u Moskvi

Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video
Križanac je gostujuću momčad doveo u vodstvo na Himki Areni već u 5. min.. Bio je to njegov prvi gol u prvenstvu ove sezone, ukupni peti u Zenitu

Hrvatski nogometni reprezentativni branič Ivica Križanac bio je strijelac jednog gola u gostujućoj pobjedi svog Zenita protiv CSKA 2-0 u zaostaloj utakmici 4. kola ruskog prvenstva. Križanac je gostujuću momčad doveo u vodstvo na Himki Areni već u 5. minuti. Bio je to njegov prvi gol u prvenstvu ove sezone, a ukupni peti u dresu Zenita, kojeg nosi od 2005. godine. Hrvatski 31-godišnji branič igrao je do 73. minute. Drugi gol za momčad iz Sankt Peterburga postigao je Keržakov u 65. minuti. Bila je ovo četvrta pobjeda Zenita u sedmom nastupu. U preostale tri je remizirao, te je s ovom pobjedom skočio na drugo mjesto na ljestvici s 15 bodova, koliko ima i vodeći Spartak Nalčik. CSKA je dosad imao četiri pobjede i dva remija, a ovo mu je prvi poraz u Premierligi ove sezone. CSKA je pao na treće mjesto s 14 bodova.